We Wtorki z Mastercard® bilet do Multikina za 10 zł

Wtorki z Mastercard

137 minut adrenaliny? A może 121 minut radości?
Dzięki Mastercard to możliwe, a dzięki Tobie – bezcenne.

Gwiezdne epopeje, świąteczne komedie, gangsterskie porachunki, kostiumowe romanse – Ty decydujesz, jaki film oglądasz w Multikinie, a płacąc kartą Mastercard lub Maestro Twój bilet na film kosztuje tylko 10 zł! Płacąc Masterpass™ za swój bilet 10 zł… drugi otrzymujesz gratis!

Dowiedz się więcej o warunkach promocji Rozpocznij kinową przygodę: Sprawdź

Z Masterpass dostajesz więcej!

Teraz, płacąc Masterpass w Multikinie, bilet na wtorkowy seans otrzymasz za 10 zł, a drugi gratis! Dzięki temu możesz zrobić filmową niespodziankę komuś bliskiemu!

Dowiedz się więcej o warunkach promocji

Masterpass od Mastercard to nowoczesny portfel elektroniczny, który umożliwia użytkownikom szybkie i bezpieczne płatności w internecie. Dzięki niemu możesz kupować online na wszystkich rodzajach urządzeń z każdego miejsca na świecie, a wszystkie Twoje karty są w jednym miejscu.

Aktywuj Masterpass

Bezcenne niespodzianki to wyjątkowe doświadczenia. Emocji, których dostarczają, nie można kupić. Można je jednak przeżyć i podarować innym dzięki Mastercard!

Płać kartą Mastercard, a niespodzianka
może Cię spotkać na każdym kroku.

Sprawdź
Dzięki Mastercard możesz podarować bezcenną niespodziankę najbliższej Ci osobie!

Napisz, dlaczego akurat ta osoba jest dla Ciebie taka bliska i dlaczego właśnie ona zasługuje na niespodziankę. Potem opisz, co chcesz zrobić, by ją zaskoczyć. Podaruj emocje, których nie da się nigdzie kupić, a które możecie przeżyć razem dzięki Mastercard.

Wypełnij formularz, najlepiej już teraz!

Wypełnij formularz
500 / 500